Titles you rated
Gunslinger GirlRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.5
EntourageRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0