Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
GlassRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
The WitnessRated ★ 3.0