Movies
Ratings
102
LucyRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
BeatRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0