Movies
Ratings
503
UprisingRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
VictoryRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5