Movies
Ratings
100
TangledRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
My DictatorRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5