Titles you rated
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0