Titles you rated
To Give a DreamRated ★ 3.5
DummyRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0