Movies
Ratings
435
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Saw VRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0