Titles you rated
AlphaGoRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 2.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
The RingRated ★ 2.5