Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 0.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 0.5
Late Night With the DevilRated ★ 0.5
EternalsRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 0.5
Take PointRated ★ 0.5
Midsommar Director's CutRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 0.5
NopeRated ★ 0.5
Free GuyRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 0.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 0.5
HuntRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 0.5