Series
Ratings
96
The ResurrectedRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 1.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0