Movies
Ratings
57
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
King ArthurRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Sucker PunchRated ★ 1.0
Fantastic FourRated ★ 1.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0