Series
Ratings
33
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 2.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 2.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
SandglassRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0