Titles you rated
ThorRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0