Series
Ratings
252
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 3.0
DororoRated ★ 3.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0
Alternate World PharmacyRated ★ 3.0
The Eminence in ShadowRated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.0