Series
Ratings
31
Orphan BlackRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0- GokusenRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0