Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The President's Last BangRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Blue SwallowRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0- Running WildRated ★ 1.0
FriendRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
FailanRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0