Titles you rated
MotherRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 1.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
- The WickedRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 0.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
Terrified AterradosRated ★ 1.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.5