Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0