Movies
Ratings
335
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
MouseHuntRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 5.0
Reign of AssassinsRated ★ 3.0