Titles you rated
Woman of the HourRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 1.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
SleepRated ★ 4.0
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 5.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5