Series
Ratings
335- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0