Titles you rated
The Taking of Deborah LoganRated ★ 2.5
D.E.B.S.Rated ★ 4.0
The SinRated ★ 3.5
No ExitRated ★ 2.5
The Coffee TableRated ★ 2.0
ConcussionRated ★ 4.0
Heavenly CreaturesRated ★ 3.0
Red RoomsRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
TarRated ★ 3.5
The Duke of BurgundyRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
CarrieRated ★ 3.0
NightbitchRated ★ 2.0
BraveRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 2.0
Drive-Away DollsRated ★ 3.5
Night SwimRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 5.0