Titles you rated
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 1.5
Non Non Biyori RepeatRated ★ 3.5- Is This a Zombie?Rated ★ 3.5
Non Non BiyoriRated ★ 3.5
Inari, Konkon, ABCs of Love?Rated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 4.5
Arpeggio of Blue Steel: Ars NovaRated ★ 3.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.5
Fate/kaleid liner Prisma Illya 2wei!Rated ★ 3.0