Series
Ratings
46
Altered CarbonRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.0- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0