Titles you rated
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0