Movies
Ratings
778
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 2.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
White House DownRated ★ 2.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0