Titles you rated
Fabricated CityRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
AshfallRated ★ 4.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0