Titles you rated
All My Love For YouRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.5
JumongRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5