Movies
Ratings
80
TakenRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 1.5
Man on FireRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Where Is My Friend's House?Rated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 2.0
District 9Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5