Movies
Ratings
841
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Spenser ConfidentialRated ★ 2.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Extraction 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
ExtractionRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5