Movies
Ratings
60
Hide and SeekRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 1.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
VacancyRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 4.0
MirrorsRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0