Titles you rated
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 0.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 0.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.5
PlutoRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Shadow Detective Season 2Rated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5