Titles you rated
CruellaRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
FantasiaRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.0