Series
Ratings
34
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.0
The O.C.Rated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.5
VRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 3.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0