Movies
Ratings
428
Ordinary PersonRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
My SonRated ★ 4.0
VitusRated ★ 3.5
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 3.5
Seven PoundsRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 4.5
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
Charlotte's WebRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
HugoRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0