Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
ElfRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 2.0