Movies
Ratings
503
The Social NetworkRated ★ 4.0
Moon YoungRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 2.0
Thank You for SmokingRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0