Titles you rated
Law and The CityRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.5
Koisenu FutariRated ★ 3.5
TamiouRated ★ 3.5
Pocket ni Boken wo TsumekondeRated ★ 4.0- Shoot at MeRated ★ 3.5