Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.5
FuryRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5