Titles you rated
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
White VengeanceRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
DragonRated ★ 3.0
ShaolinRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Planet TerrorRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 2.0
The Next Three DaysRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0