Movies
Ratings
177
ParasiteRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
BeatRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0