Titles you rated
- Bambino!Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
- Stepmother and Daughter's Blues 2020 SpecialRated ★ 4.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.0
Your Turn To KillRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5- Shitamachi Rocket Season 2Rated ★ 4.0
Roosevelt GameRated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The VulturesRated ★ 4.0- I Love You Just a Little BitRated ★ 3.5
Residential ComplexRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0