Titles you rated
Drive My CarRated ★ 4.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 5.0
In Our PrimeRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5