Series
Ratings
40
STEINS;GATERated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.0
HellsingRated ★ 3.0
Zombie Land SagaRated ★ 3.5
Ms. Koizumi Loves Ramen NoodlesRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
Eromanga SenseiRated ★ 3.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 3.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 3.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0- Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5