Movies
Ratings
243
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5