Movies
Ratings
430
A Simple FavorRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 1.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
C'est la vie!Rated ★ 3.5
The Trip to SpainRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Back to BurgundyRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
WonderstruckRated ★ 3.0