Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 4.0
Shooting StarsRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0