Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 2.5
TronRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The MasterRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0