Movies
Ratings
387
The Damned UnitedRated ★ 0.5
The Two PopesRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 5.0
Road to PerditionRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0- Bottle ShockRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5